• تاریخچه شرکت

  شرکت مشاورتامین آرمان بدنبال افزایش میزان مطالبات غیر جاری در سیستم بانکی کشور ، با اخذ مجوز از بانك مركزي در تیر ماه سال 1395 به صورت مسولیت محدود تأسیس و تحت شماره 495388 مورخ 1395/04/29 در اداره کل ثبت شرکت‌ها و مالكيت صنعتي تهران به ثبت رسید.
  موضوع فعاليت شركت ، طبق ماده 3 اساسنامه عبارت است از ارائه کلیه خدمات در زمینه وصول مطالبات بانکها و موسسات مالی و اعتباری و اشخاص حقيقی و حقوقي ،‌ارائه خدمات مشاوره اي در كليه زمينه هاي اقتصادي، پذيرش نمايندگي موسسات مالي و اعتباري و بانكها و ساير ارجاعات مالي داخل و خارج از کشور و انجام كليه معاملات بازرگاني و تجاري مجاز، مي باشد .
  شرکت ما در راستای ماموریت خویش که همانا «رشد امنیت چرخش نقدینگی توام با ریسک‌سنجی در حوزه‌های مالی» است، با تکیه بر دانش و تجربه مدیران خود که دارای گواهی مدیریت کیفیت بر مبنای استانداردبین المللی ISO 9001:2007 ،گواهی نامه اعتبارسنجی ازمشتریان و گواهی نامه برنامه ریزی استراتژی می باشند و با هدف کمک در حل بخشی از بحران مطالبات غیرجاری در کشور،به این مسیر قدم نهاده است.

  برآنیم با خلاقیت و نوآوری و افزایش مستمر دانش و مهارت، ارایه دهنده خدمات نوین باشیم.

 • ماموریت ما

  ماموریت ما اعتبار سنجی متقاضیان تسهیلات و احیای منابع مالی از طریق وصول مطالبات معوق با ایده های نوین است. مشتریان اصلی ما بانک ها ، موسسات مالی و اعتباری ، شرکت های لیزینگ و سايراشخاص حقوقي و حقیقی هستند .
  شرکت مشاور تامین آرمان با بهره گیری از تجارب ارزشمند کارشناسان و مدیران مجرب خود ، با تکیه بر اصل دانش محوری و روشهای نوین ارتباط با مشتریان و بهره مند بودن ازکارشناسان حقوقی واجرایی متخصص بعنوان کارگزار وصول مطالبات با هدف ارایه خدمات تخصصی وصول مطالبات به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی در راستای سیاستهای احیاء منابع مالی و ارتقای رشد اقتصادی به فعالیت و گسترش خدمات خود مبادرت نمود و باعث آرامش خاطر صاحبان سرمایه و اعتبار دهندگان شده و موجب تداوم حرکت چرخه اقتصادی کشور می شود.

  شرکت‌ وصول مطالبات مشاور تامین آرمان با نگاه علمی و تخصصی و با هدف بازگشت منابع به سیستم بانکی کشور تاسیس شده‌ است در شرایط فعلی، امکان نقش آفرینی برای حل معضل مطالبات بانک‌ها و بنگاه های اقتصادی توسط شرکت مشاور تامین آرمان به‌عنوان بازوی اجرایی بانک‌ها و سایر اشخصاص حقیقی و حقوقی مهیا می‌باشد…

 • خط مشی اخلاقی

  شرکت مشاورتامین آرمان به عنوان يکی از شرکتهای احیاء منابع و وصول مطالبات معوق بانکی تأسيس گرديده و با توکل بر خداوند سبحان موظف به رعايت دستورات و قوانین، اصول و موازين اخلاقي، فريضة مهم تكريم ارباب‌رجوع و جلب رضايت یکایک کارگزارن با تأسي از تعاليم آسماني شریعت مقدس اسلام و مذهب شیعه اثنی عشری مي‌باشد و تحقق اين امر را به عنوان امری ‌اجتناب ‌ناپذير در مسير اهداف عاليه کشور عزيزمان ايران به شمار آورده ، بر اساس اصل مشاركت، تمامي پرسنل خود را در اين امر مهم، سهيم و مسئول مي‌داند. بر همين اساس خود را متعهد ‌دانسته كه اخلاق حرفه‌اي را با لحاظ نمودن اصول مندرج در اين منشور، به نحو احسن انجام دهد .لذا منشور اخلاقی شرکت را مشروحا باستحضار میرساند:

  ۱. ارزشمندی منابع نیروی انسانی و اعتقاد بر اثرگذاری افکار، گفتار و رفتار در ارتباط با مراجعین.

  ۲. تقویت روحیه و بسط فرهنگ انتقادپذیری و پذیرش پیشنهادهای سازنده دیگران.

  ۳. خلاقیت و نوآوری و افزایش مستمر دانش و مهارت،

  ۴. رعایت نظم و آراستگی، امانتداری،صداقت، وقت شناسی، تواضع، فروتنی و مسئولیت پذیری

  ۵. رفتار شایسته با مشتریان، ارباب رجوع، همکاران و انجام امور ایشان در کوتاه‌ترین زمان.